PERUKI NATURALNE

PERUKI NATURALNE

Witamy na stronie internetowej najpopularniejszej marki perukarskiej w Polsce – Rokoko Hair Company.

peruka naturalna wrocławKlientów zainteresowanych nabyciem produktów dostępnych w ramach naszego sklepu pragniemy poinformować, że wszystkie one posiadają wymagane certyfikaty, spełniają wszelkie wymogi obowiązującego polskiego prawa, jak również są całkowicie bezpieczne, a więc nawet ich częste noszenie nie będzie wiązało się z ryzykiem chorób skóry czy też wystąpienia alergii. Zarówno nasze peruki naturalne, jak i ich odpowiedniki wykonywane z włókien syntetycznych poddane zostały dokładnym testom klinicznym, które potwierdziły ich doskonałą jakość oraz właściwości hipoalergiczne. Co więcej, systemy mogą zostać dostosowane do każdej grupy wiekowej oraz płci, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby nasi eksperci przygotowali perukę z najwyższej półki dla dziecka, osoby starszej, przedstawicielki płci pięknej, czy też dla pana w potrzebie. Połączenie wyjątkowej jakości, bezpieczeństwa oraz różnorodności asortymentu pozwoliło nam uzyskać pozycję lidera w branży – jesteśmy zdeterminowani, aby ją przez kolejne lata utrzymać!

Salon Rokoko we Wrocławiu oferuje Państwu:

 • peruki naturalne wrocławOgromny wybór produktów syntetycznych i naturalnych w rozlicznych kolorach oraz stylach upięcia,
 • Możliwość niemalże nieograniczonej personalizacji systemu,
 • Katalog złożony z produktów wyłącznie najlepszych producentów peruk na świecie,
 • Doskonała jakość włosów stosowanych do wyrobu peruk,
 • Możliwość przymierzenia zamówionego produktu przed jego nabyciem,
 • Fachowy i pomocny zespół,
 • Ponadprzeciętny wybór produktów pielęgnacyjnych oraz konserwacyjnych.
 

Wysoce atrakcyjne ceny oraz profesjonalna obsługa

Jak zapewne już Państwo wiedzą, nasze produkty flagowe sprowadzić można do dwóch kategorii głównych. Są to mianowicie peruki wykonywane z włosia naturalnego oraz te, które powstają dzięki wykorzystaniu w procesie produkcyjnym włókien syntetycznych. W tej sekcji witryny pragniemy wprowadzić Państwa w świat systemów naturalnych, bowiem to właśnie one są gwarancją niepowtarzalnego komfortu oraz niezwykle eleganckiego wyglądu, którego pozazdroszczą Państwu zarówno członkowie rodziny jak i znajomi. Zachęcamy  do dalszej lektury!

Peruki z włosów naturalnych – specyfika produktów

Jak łatwo wywnioskować z nazwy, produkty naturalne powstają na bazie włosów wychodowanych w sposób standardowy, które to następnie zostały ścięte, poddane (lub też nie) dodatkowej obróbce i połączone w pukle, które to zostały przytwierdzone następnie do elastycznej bazy wykonanej w znacznej części przypadków z monofilamentu idealnie imitującego skórę głowy. Na chwilę obecną na rodzimym rynku liczy się pięć kategorii głównych włosów naturalnych. Są to następujące odmiany: europejska, chińska, indyjska, mongolska i słowiańska. Dane, które udało się nam zgromadzić jasno wskazują, że największym zainteresowaniem klientów cieszą się pukle słowiańskie, zaraz po nich nabywców najczęściej znajdują produkty indyjskie, natomiast zaszczytne trzecie miejsce zajmuje odmiana mongolska. Wszystkie one legitymują się doskonałą wytrzymałością i żywotnością, a dodatkowo są niezwykle przyjemne w dotyku oraz przyciągają wzrok swoim blaskiem oraz elastycznością.  
Sądząc po opiniach naszych klientów, są oni najbardziej zainteresowani wyborem peruk z odmian europejskiej oraz słowiańskiej, bowiem tylko one mogą zostać wykorzystane do produkcji peruk w eleganckim i niezwykle modnym kolorze blond. Wszystkie inne odmiany włosia naturalnego należy najpierw przefarbować, co nie zawsze daje oczekiwany efekt, a dodatkowo wiąże się z koniecznością obniżenia jakości pukli stanowiących główną część peruki. Nie każdy jednak musi być zainteresowany systemami uzupełnień w jasnych kolorach – osobom, którym marzy się burza ciemnych włosów na głowie polecamy produkty wykonane z pozostałych wariacji naturalnych włosów. Gwarantujemy, że zostaną one przez naszych specjalistów przygotowane z równie wielką pieczołowitością co ich jasne odpowiedniki!
Mówiąc o perukach naturalnych nie sposób nie wspomnieć o drugim z ich nieodłącznych elementów jakim jest monofilamentowa baza wykonana z materiału o odcieniu niemalże do złudzenia przypominającego ludzką skórę. Co więcej, na całej jej powierzchni wykonano niewielkie  otwory, które znacznie ułatwiają odprowadzanie na zewnątrz potu, łoju oraz nadmiaru gorąca ze skóry głowy. Dzięki temu nie występuje ryzyko wykształcenia się poważnych chorób dermatologicznych, jak również znikome jest prawdopodobieństwo wystąpienia podrażnień oraz alergii, nawet w sytuacji, gdy zakupione w  sklepie z perukami naturalnymi Rokoko noszone są przez właściciela niemalże bez przerwy. Dlaczego jeszcze warto się nabyć całkowicie naturalny system uzupełnień włosów? Na uwagę zasługują chociażby elastyczne, niewielkie gumki, które to w znacznym stopniu ułatwiają zakładanie oraz zdejmowanie systemu, czyniąc proces ten całkowicie bezproblemowym. Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie poinformowali także, że produkty omawiane w ramach niniejszej sekcji portalu nie tylko wykonane są z materiałów najwyższej jakości na rynku, ale także legitymują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny, co w telegraficznym skrócie oznacza, że otrzymują Państwo wyjątkowy system z górnej półki płacąc za niego znacznie mniej, niż byłoby to konieczne w przypadku skorzystania z oferty konkurencji. Pamiętajmy także, że dzięki pieczołowitemu i misternemu wykonaniu nie ma niemalże możliwości, aby system odróżnić od samodzielnie wychodowanych włosów – nawet prawdziwy znawca tematu może mieć problem ze zidentyfikowaniem peruki wykonanej na zamówienie przez specjalistów z firmy Rokoko i pomylić ją może z Państwa naturalną fryzurą!   

Peruki, naturalny włos – Virgin Hair

virgin hairPeruki naturalne powstające z włosia naturalnego, które oferowane są przez salon perukarski Rokoko podzielić można na dwie główne kategorie. Pierwsza z nich nosi nazwę Virgin Hair i odnosi się do włosia, które zarówno przed jak i po ścięciu nie było poddawane żadnej formie obróbki, a więc nie może być w ich przypadku mowy o farbowaniu, stylizacji, czy modelowaniu. Dzięki temu ich odróżnienie od standardowej fryzury jest niemalże niemożliwe, a one same są niezwykle przyjemne w dotyku i błyszczące. Zaleca się, aby z tego typu włosia wykonywane były peruki relatywnie długie, a więc przekraczające – nawet dość znacznie – linię ramion. Zapewniamy, że przyciągną one zachwycony wzrok przechodniów na ulicy, znajomych i członków rodziny!  

Peruki, naturalny włos – Remy hair

Drugą z kategorii włosia jest tak zwana Remy Hair, w której przypadku włosy przed lub po ścięciu poddane zostały dodatkowej obróbce celem dopasowania ich do potrzeb klienta. Oznacza to, że mógł zostać zmieniony ich naturalny kolor, długość, czy w końcu styl upięcia. Są one wręcz idealne w perukach przygotowywanych dla klientów uwielbiających eksperymentować i regularnie zmieniających swój image. Będą oni mogli do woli modelować system, nadając mu coraz to nowe, ciekawe formy. Warto także mieć na uwadze, że systemy bazujące na Remy Hair są znacznie tańsze od ich odpowiedników wykonanych z włosia niepoddanego jakiejkolwiek obróbce uzupełniającej.  

Peruki naturalne – komu są dedykowane?

Peruki naturalne są już od wielu lat wybierane przez naszych klientów z uwagi na jeden niesamowicie istotny fakt – okazuje się bowiem, że niezależnie od oświetlenia i panujących warunków nie jest możliwe ich odróżnienie od samodzielnie wyhodowanej fryzury, co jest ich ogromnym atutem. Nie jest to jednak jedyna zaleta, bowiem wspomnieć należy także o ich ponadprzeciętnej żywotności. Jeżeli tylko będą one pielęgnowane zgodnie z wytycznymi ekspertów, natomiast do ich pielęgnacji wykorzystane zostaną dedykowane kosmetyki i środki medyczne, możemy mieć przekonanie graniczone z pewnością, że produkt nabyty w salonie perukarskim Rokoko posłuży nawet do pięciu lat. Oznacza to, że przez tak długi okres czasu nie będziemy musieli odkładać dodatkowych funduszy na zakup nowego systemu, a ograniczyć się będziemy mogli do okazjonalnego uzupełnienia zapasów środków medycznych i konserwacyjnych czy też zakupu interesujących nas akcesoriów. Czy to nie wspaniałe? Trudno w tej cenie o lepszy produkt, bowiem peruki oferowane przez naszą firmę są połączeniem wszystkiego, na czym klientom zależy. Nie tylko mogą one zostać poddane całkowitej personalizacji, dzięki czemu właściciel będzie miał stuprocentową gwarancję, że jest jedynym posiadaczem danego typu produktu w Polsce (a może nawet na świecie), ale także niezwykle łatwo poddają się one modelowaniu i stylizacji. Oznacza to, że jeżeli w danym momencie znudzi nas wybrana wstępnie stylizacja, będziemy mogli ją w prosty sposób zmienić i tchnąć we fryzurę całkowicie nowe, drugie życie. Jeżeli będą Państwo obawiali się robić to samodzielnie czy też korzystać z usług tradycyjnych fryzjerów, zawsze mogą Państwo złożyć wizytę w naszym salonie, gdzie zatrudnieni fachowcy dysponujący ogromną wiedzą oraz doświadczeniem podejmą się nawet najbardziej karkołomnych wyzwań wizualno-stylizacyjnych, aby tylko zagwarantować stuprocentowe zadowolenie klienta! Mogą oni także przefarbować włosy stanowiące główny element peruki lub też odpowiednio je upiększyć, choćby poprzez cieniowanie ich, pofarbowanie pojedynczych pasemek lub dodanie tak zwanych „pazurków”. Zachwycający efekt gwarantowany!

Peruki naturalne – garść faktów

peruka naturalnaWielu klientów pyta nas o specyfikę bazy, bowiem stanowi ona niezwykle istotny element peruk naturalnych. Aby rozwiać Państwa wątpliwości postanowiliśmy zebrać najistotniejsze informacje dotyczące tej części składowej naszych systemów. Jest ona w większości przypadków wykonywana z ażuru, wiskozy lub substancji pochodnej, co sprawia, że produkt nie podrażnia skóry głowy, nie powoduje jakichkolwiek groźnych chorób, a jego noszenie nie grozi wystąpieniem alergii lub podrażnień. Wszystkie bazy posiadają dodatkowo niewielkie otwory, którymi odprowadzane na zewnątrz są łój, pot oraz nadmiar stosowanych kosmetyków i środków medycznych. Nasze bazy opatrzone są wszelkimi niezbędnymi oraz wymaganymi przez przepisy obowiązującego prawa certyfikatami, dzięki czemu mogą Państwo mieć pewność, że są one w pełni bezpieczne. Baza może zostać dodatkowo pofarbowana, aby idealnie dopasować się do koloru skóry Państwa głowy, co znacznie utrudni jej zidentyfikowanie przez przechodniów na ulicy czy członków rodziny lub znajomych podczas wszelkiego rodzaju spotkań.
Zakupioną perukę mogą Państwo dodatkowo wzbogacić o jeden z nowoczesnych i stylowych, bijących obecnie wszelkie rekordy popularności turbanów, które to dostępne są w rozlicznych kolorach i stylach. Zachęcamy także do wizualnego pogrubienia oraz zwiększenia objętości swojej fryzury poprzez zastosowanie niedrogich, a jednocześnie wysoce efektownych dopinek dostępnych w sklepie Rokoko!  

Peruki naturalne – czy produkt jest wart swojej ceny?

Który produkt jest lepszy –  peruki naturalne czy systemy z włosów naturalnych na zamówienie?

włosy na zamówienie wrocław

W wielu przypadkach okazać się może, że przebyta choroba czy też uwarunkowania genetyczne sprawiają, iż nie jest możliwe przywrócenie włosom ich pierwotnego blasku, objętości oraz gęstości. 

Jedynym rozwiązaniem wydaje się być poddanie się inwazyjnemu i wysoce nieprzyjemnemu zabiegowi transplantacji włosów, który jednakże również nie gwarantuje stuprocentowej skuteczności oraz pełnego zadowolenia klienta. Dlatego też firma Rokoko ma dla Państwa o wiele korzystniejszą ofertę, a mianowicie – peruki i systemy uzupełnień włosów wykonane w stu procentach z włosów naturalnych. Są one o wiele lepszym rozwiązaniem niż systemy wykonywane na zamówienie, głównie dlatego że przez uiszczeniem opłaty za produkt mogą Państwo go przymierzyć, a dodatkowo – wszelkie zidentyfikowane niedoskonałości zostaną natychmiast wyeliminowane, tak aby stali się Państwo dumnymi posiadac

zami peruki wręcz idealnej i pozbawionej wad. W przypadku systemów na zamówienie są Państwo zobowiązani do uregulowania rachunku jeszcze przed otrzymaniem produktu, co oznacza, że w przypadku zauważenia jakichkolwiek problemów nie będą Państwo mogli wymienić nabytku, a konieczne będzie przejście przez długotrwałą i niejednokrotnie przygotowaną nie z myślą o kliencie a producencie procedurę reklamacyjną. Poniżej znajdą Państwo porównanie peruk naturalnych oferowanych przez firmę Rokoko oraz systemów dostępnych na zamówienie, którymi kuszą swoich klientów konkurencyjne salony perukarskie.

PERUKI NATURALNE:

 • Możliwość przymiarek bez ograniczeń,
 • Ogromna ilość stylów i kolorów do wyboru,
 • Możliwość dowolnej stylizacji i zmiany wyglądu produktu,
 • Szansa przymierzenia peruki przed jej zakupem,
 • Doskonałej jakości włosy pochodzące z zaufanych źródeł.

 

SYSTEMY ORAZ PERUKI NA ZAMÓWIENIE:

 • Brak możliwości przymierzenia systemu przed zakupem,
 • Produkt wykonywany wyłącznie w oparciu o dostarczone zdjęcia,
 • Ograniczone możliwości modyfikacji,
 • Niewiadome pochodzenie włosów,
 • Cena zbliżona do produktów naturalnych.