Dopasowujemy perukę do układu twarzy

Dopasowujemy perukę do układu twarzy

W poniższym artykule znajdą Państwo zestawienie najbardziej powszechnych układów twarzy wraz z zalecanymi typami peruk, które doskonale je podkreślą:

-układ w kształcie serca-  klienci charakteryzujący się rzeczonym układem twarzy mogą pozwolić sobie na niemalże całkowitą dowolność podczas wyboru produktu z naszej oferty, bowiem równie pięknie wyglądać będą oni we włosach prostych jak i w systemie pofalowanym lub też wzbogaconym o burzę fantazyjnych loków.  
-twarz pociągła- osoby takie powinny raczej unikać systemów bazujących na pasmach lokowanych oraz falowanych, bowiem mogą one tworzyć nienaturalny efekt, o wiele lepszym rozwiązaniem będzie system prosty połączony z ciekawą, odpowiednio wystylizowaną grzywką.  
-twarz owalna- jeżeli Państwa twarz określić można jako owalną, warto zdecydować się na produkt, którego długość nie będzie znacznie przekraczała linii ramion. Doskonale w tym przypadku sprawdzi się dodatkowo zaczesana na bok grzywka. 
-twarz okrągła-  w tej sytuacji eksperci zalecają wizualne wysmuklenie twarzy. Można tego dokonać poprzez wybór produktu opierającego się przede wszystkim o pasma pofalowane oraz luźno rozpuszczone. Zapewniamy, że efekt będzie zjawiskowy, a Państwo nie będą mogli oderwać wzroku od nowej stylizacji!  
-twarz kwadratowa- konsumenci o takiej twarzy powinni postarać się ją zaokrąglić, choćby poprzez wybór z naszego katalogu produktów które upiększone są dodatkowo kolorowymi pasemkami czy pazurkami, gwarantującymi efekt jedyny w swoim rodzaju.